Job offers

Mid/Senior Back-end Developer

12000 - 20000 PLN brutto (CoE)
14000 - 22000 PLN netto + vat (B2B)

Wrocław, 100% Remote

Expert / Leader

Full-time

Wymagania

  • Junior

Minimum experience in IT: 5

Job description

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to innowacyjna uczelnia umożliwiająca zdobycie wykształcenia w nowoczesnych formach nauczania.

Pomysł na stworzenie oferty studiów dopasowanych do potrzeb aktywnych zawodowo słuchaczy w formie online pojawił się u nas ponad 6 lat temu i wciąż pracujemy nad najwygodniejszymi i najbardziej efektywnymi formami zdobywania wiedzy.

Do naszego zespołu IT poszukujemy Back-end Developera.

Pracujemy w Scrumie. Korzystamy z narzędzi dostarczanych przez Atlassian. Rozwijamy kilka projektów jednocześnie. Mamy wpływ na wybór narzędzi i technologii. Praktykujemy Code Review. Nie oczekujemy biegłości w języku angielskim - wystarczy, że potrafisz przeczytać i zrozumieć dokumentację.

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie, rozwój i wsparcie wytwarzanych systemów edukacyjno-szkoleniowych,
  • zapewnienie wysokiej jakości dostarczanego kodu,
  • analiza oraz wycena realizacji nowych/istniejących aplikacji na podstawie wskazanego zakresu prac,
  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji technicznej projektu,
  • ścisła współpraca z innymi obszarami działu IT oraz firmy, m.in. z obsługą klienta czy marketingiem.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość PHP (>= 5.x) oraz jednej z baz danych SQL (Oracle/ PostgreSQL/MySQL/MS SQL),
  • znajomość któregoś z frameworków: Zend, Laravel, CodeIgniter, Yii, Symfony.
  • znajomość wzorców projektowych, GIT, Composer, RestAPI,
  • znajomość narzędzi niezbędnych do utrzymywania wysokiej jakości wytwarzanego kodu,
  • umiejętność integrowania serwisów (API, REST/SOAP, XML, CSV),
  • podstawowa znajomość stack’a frontowego HTML/CSS/JS,

Mile widziane:

  • mile widziana umiejętność budowania aplikacji w formie mikroserwisów, znajomość rozwiązań Docker/ElasticSearch oraz środowiska CI/CD.

Co z nami zyskasz:

  •  stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B),
  •  brak kontaktu z klientami zewnętrznymi (wytwarzamy oprogramowanie wyłącznie na nasze potrzeby, a projekty są stabilne),
  •  atrakcyjny system kafeteryjny Motivizer (dostęp do setek benefitów, od opieki medycznej, poprzez vouchery do allegro/pyszne.pl lub subskrypcje Xbox-Live/PS-Plus),
  •  solidny pakiet rozwojowy: dostęp do strefakursow.pl, szkolenia grupowe, a dla najlepszych dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych,
  •  26 dni wolnych od pracy,
  •  możliwość podnoszenia wynagrodzenia co 12 miesięcy.

  • Required languages

    polish C1

    Lack

  • Job Specification

    • Remote job

    • Flexible working hours

    • The office is open

      7-17

    Working tools

    • mobile computer

    • Linux

    • Windows

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.