Job offers

Linux Administrator / DevOps

18000 - 21000 PLN brutto (CoE)
19000 - 22000 PLN netto + vat (B2B)

100% Remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimum experience in IT: 5

Job description

Wymagania na stanowisku

Must have:

  • dobra znajomość systemu Linux (preferowane dystrybucje Red Hat, CentOS, Oracle Linux) – min. 5 lat doświadczenia
  • znajomość zagadnień administracyjnych dotyczących baz danych (preferowane PostgreSQL, Oracle, MariaDB)
  • wiedza z zakresu sieci
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie i w mowie (czytanie dokumentacji, kontakt z klientem)
  • bardzo duża komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość Ansible

Nice to have:

  • doświadczenie w dowolnym języku programowania
  • znajomość Azure, OpenStack, GPC
  • znajomość Red Hat Satellite, Red Hat Automation Platform
  • znajomość narzędzi deweloperskich takich jak Gitlab, Jenkins, Sonar, Nexus
  • doświadczenie z Kubernetes
  • certyfikaty RHCE, Azure Google Cloud, Oracle, ITIL, CCNP

Obowiązki:

  • wsparcie zespołu deweloperskiego i klientów w zakresie projektowania, instalacji i utrzymania infrastruktury oraz procesów CI/CD
  • dostarczanie i utrzymanie narzędzi dla potrzeb zespołu deweloperskiego
  • tworzenie dokumentacji systemów i infrastruktury (ale głównie na potrzeby wewnętrzne)
  • optymalizacja wydajności
  • administracja systemami w infrastrukturze własnej i klientów, administracja infrastrukturą własną, usługami w chmurze i bazami danych
  • tworzenie i utrzymanie środowisk testowych i produkcyjnych
  • automatyzacja (Ansible)

Benefity:

  • opieka dedykowanego mentora
  • szkolenia i warsztaty
  • dostęp do biblioteki książek, webinarów i e-learningów
  • spersonalizowane ścieżki rozwoju
  • kafeteria benefitów
  • imprezy integracyjne

Praca jest zdalna - godziny 8-16.00 - Biuro mieści się w Warszawie.

  • Required languages

    english B2

    Lack

  • Job Specification

    • Remote job

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.