Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Konsultant bezpieczeństwa IT z poświadczeniem bezpieczeństwa

130 - 150 PLN/h netto + vat (B2B)

100% Remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimum experience in IT: 3

Job description

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:

  • Konsultant bezpieczeństwa IT- praca 100% zdalna

Umowa: B2B

Stawka: do 150 zł netto/h + VAT

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie materiałów analitycznych, raportów z audytów oraz niezbędnej dokumentacji;
  • Prowadzenie projektów dla klientów z obszaru bezpieczeństwa IT;
  • Udział w spotkaniach projektowych i doradztwo (w roli eksperta).

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  •  Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w specjalizacji dotyczącej bezpieczeństwa IT (doświadczenie potwierdzone oświadczeniem

wskazującym co najmniej 3 projekty/systemy informatyczne, w trakcie trwania

których zostało ono zdobyte), w tym co najmniej:

a. doświadczenie polegające na wdrożeniu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wraz z umiejętnością przeprowadzenia Klasyfikacji Informacji, Inwentaryzacji Aktywów;

b. doświadczenie we współpracy z klientami zewnętrznymi przy analizie i precyzowaniu wymagań do projektów;

c. doświadczenie w analizie organizacji klientów, jej procesów, architektury i infrastruktury pod kątem bezpieczeństwa IT;

d. doświadczenie w analizie zagrożeń występujących w sieciach komputerowych oraz aplikacjach;

e. doświadczenie w analizie bezpieczeństwa środowisk chmury obliczeniowej.

  • Certyfikat CISSP lub CISA lub CISM lub inny równoważny obejmujący tematykę oceny systemów informatycznych pod kątem bezpieczeństwa.
  • Umiejętność pisania raportów, analiz i dokumentacji technicznej,
  • Znajomość zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa sieci i systemów operacyjnych oraz rozwiązań chmurowych.
  • Znajomość narzędzi przydatnych w analizie bezpieczeństwa urządzeń i protokołów sieciowych oraz aplikacji.
  • Zdolności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne.
  • Aktualne zaświadczenie o szkoleniu z ochrony informacji niejawnej;
  • Poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli poufne;
  • Gotowość na przeprowadzenie rozszerzonego postępowania sprawdzającego do klauzuli tajne i ściśle tajne;

Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Required languages

    Lack

  • Job Specification

    • Remote job

    • Flexible working hours

    Working tools

    • mobile computer

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.