Job offers

IT Systems Integration Specialist (SQL)

Undisclosed salary

Kraków, Part time remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimum experience in IT: 3

Job description

Dla Naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu analityki predykcyjnej i sztucznej inteligencji, poszukujemy doświadczonego IT Systems Integration Specialist. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań integracyjnych, umożliwiających sprawną współpracę różnych systemów IT.

Jeśli szukasz środowiska, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności techniczne i wpływać na przyszłość technologii, to idealna oferta dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę u klientów
  • integracja systemów analitycznych (IBM SPSS) z systemami bazodanowym i operacyjnymi
  • tworzenie aplikacji i procedur uzupełniających do budowanych rozwiązań w oparciu o: skrypty i narzędzia bazodanowe, systemy IBM SPSS, skrypty Pythona
  • wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych przez firmę rozwiązań

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu w języku SQL
  • znajomość zagadnień administracyjnych systemami z rodziny Windows i Linux
  • kompetencje w zakresie optymalizacji kodu zapytań (PL/SQL, T-SQL)
  • znajomość procesów i bazodanowych narzędzi ETL
  • zdolność analitycznego myślenia
  • co najmniej trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność skryptowania shellowego i posługiwania się językiem Python
  • znajomość zagadnień administracji bazami danych (SQL Server, Oracle)
  • doświadczenia z narzędziami i systemami analizy danych (np. IBM SPSS, SAS, R, itp.)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań
  • możliwość pracy zdalnej w 80%

  • Required languages

    polish C2

    english B1

    Lack

  • IT Systems Integration Specialist (SQL)

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.