Job offers

Golang Developer

Do 180 PLN/h netto + vat (B2B)

100% Remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimum experience in IT: 4

Job description

Naszym klientem jest firma z USA z branży healthcare. Zespół tworzy produkt, który ma za zadanie wspierać w zarządzaniu opieką nad pacjentami, poprawiając funkcje związane z zarządzaniem danymi i zadaniami.

Zakres obowiązków
  • Tworzenie i rozwijanie funkcjonalności aplikacji.
  • Optymalizacja procesów związanych z zarządzaniem danymi i zadaniami w systemie.
  • Współpraca z zespołem w metodyce Agile, korzystając z narzędzi takich jak Git, Kubernetes i Docker.
  • Udział w projektowaniu architektury systemu oraz integracji z różnymi bazami danych.
Wymagania
  • Umiejętność programowania w języku Golang (min. 4 lata)
  • Doświadczenie w pracy z różnymi bazami danych
  • Znajomość narzędzi Git, Kubernetes i Docker
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość pracy w Azure / AWS (mile widziane)
Co oferujemy?
  • Pracę zdalną – elastyczność, która pozwala pracować z każdego zakątka świata!
  • Ciekawe projekty – dobierane zgodnie z Twoimi umiejętnościami i zainteresowaniami, dające możliwość pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami.
  • Umowa B2B (do 180zł/h) bez zapisu o wyłączności – współpracuj z nami na swoich zasadach.
  • Rozwój zawodowy – praca z najnowszymi technologiami i w zróżnicowanych projektach gwarantuje stały rozwój.

  • Required languages

    polish C1

    english C1

    Lack

  • Job Specification

    • Remote job

    Work methodology

    • agile

    • coding conventions

    • Scrum

    Working tools

    • flexibility in selecting tools

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.