Job offers

Developer PHP

8000 - 10000 PLN brutto (CoE)
11000 - 13000 PLN netto + vat (B2B)

biuro - okolice Poznania, 100% Remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimum experience in IT: 2

Job description

O pracodawcy

  • Nasz klient to wiodąca polska marka e-commerce specjalizująca się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości karmy i akcesoriów dla zwierząt domowych. Firma, przeszła imponującą transformację od małego, lokalnego przedsiębiorstwa do dynamicznie rozwijającego się lidera branży pet care w Polsce i Europie.
  • Klient wyróżnia się:
  • Szerokim asortymentem innowacyjnych produktów dla psów i kotów, w tym legowisk, smyczy, zabawek i akcesoriów podróżnych
  • Zaangażowaniem w zrównoważony rozwój i produkcję przyjazną środowisku
  • Silną obecnością w kanałach e-commerce i stacjonarnych punktach sprzedaży
  • Ciągłym dążeniem do innowacji i poprawy doświadczeń klientów
  • Dynamicznym rozwojem na rynkach międzynarodowych

Twoje zadania

  • Aktywny udział w rozwoju i rozbudowie istniejącej platformy e-commerce
  • Implementacja nowych funkcjonalności usprawniających proces zakupowy i obsługę klienta
  • Projektowanie i wdrażanie integracji z systemami logistycznymi i płatniczymi
  • Optymalizacja wydajności sklepu internetowego pod kątem dużego ruchu i szerokiego asortymentu
  • Udział w rozwoju wielojęzycznych wersji sklepu na potrzeby ekspansji międzynarodowej
  • Przeprowadzanie kompleksowych testów regresywnych po wdrożeniu nowych funkcjonalności
  • Uczestnictwo w code review i dzielenie się wiedzą z zespołem
  • Współpraca z działem marketingu przy implementacji narzędzi analitycznych i kampanii promocyjnych

Trochę o Tobie:

  • Znasz i używasz PHP z podejściem obiektowym (OOP)
  • Pracowałeś z WooCommerce i JSem.
  • Doświadczenie w pracy z WordPress i jego ekosystemem
  • Pasja do tworzenia wysokiej jakości, skalowalnych rozwiązań e-commerce
  • Zainteresowanie branżą pet care będzie dodatkowym atutem

Co oferuje firma?

  • Wynagrodzenie:
  • UoP: 8 000 - 10 000 PLN brutto
  • B2B: 11 000 - 13 000 PLN netto
  • Możliwość pracy w modelu zdalnym, hybrydowym lub stacjonarnym (nowoczesne biuro w okolicach Poznania)
  • Pełny wymiar czasu pracy (160h/msc) z elastycznymi godzinami
  • Pracę przy innowacyjnych projektach e-commerce o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój czołowej marki w branży pet care
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi w e-commerce
  • Regularne szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Integracje zespołowe
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmy dla Ciebie i Twojego pupila

  • Required languages

    Lack

  • Job Specification

    • Remote job

    • Flexible working hours

    Working tools

    • flexibility in selecting tools

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.