Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Administrator IT

Do 12000 PLN netto + vat (B2B)

Warszawa, Part time remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimum experience in IT: 2

Job description

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie systemów oraz infrastruktury informatycznej klientów,
  • utrzymywanie środowiska oraz aplikacji w ruchu,
  • działania prewencyjne i/lub naprawcze,
  • monitorowanie i cykliczna weryfikacja poprawności wykonania backupów,
  • prowadzenie dokumentacji technicznych, polityk bezpieczeństwa oraz tworzenie notatek dotyczących sposobu rozwiązania zgłoszenia,
  • weryfikacja przestrzegania przez użytkowników przyjętych polityk bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie zawodowe,

  • umiejętność pracy z klientem, świadczenie wsparcia eksploatacyjnego,

  • praktyczna znajomość środowisk wirtualizacyjnych Hyper-V, VMWare

  • znajomość Windows Server na poziomie administratora (Ms-SQL, Sharepoint, AD, DHCP, DNS)

  • znajomość rozwiązań typu private cloud, public cloud w tym Azure oraz/lub AWS,

  • umiejętność realizacji wdrożeń i eksploatacji usługi M365,

  • doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych (przełączniki, routery, firewalle) HP, Cisco, Dell, Fortigate, Watchguard, Sophos

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu VLAN, routingu, DNS, DHCP

  • podstawowa znajomość konfiguracji usług na urządzeniach typu UTM,

  • praktyczna znajomość wdrażania rozwiązań do backupu danych w tym offsite,

  • umiejętność wdrażania i eksploatacji centralnych rozwiązań antywirusowych, monitoringu aktywności użytkowników, korelacji zdarzeń ora security,

  • wiedza na temat zabezpieczeń systemów informatycznych, bezpieczeństwa sieciowego, bezpieczeństwa aplikacji, zagrożeń i metod ich eliminacji,

  • rozumienie struktury systemu i umiejętność szybkiego diagnozowania, kojarzenia zdarzeń i podejmowania decyzji dot. sposobu usunięcia problemu,

  • dysponowanie zbiorem dobrych praktyk i procedur w zakresie zarządzania systemem informatycznym,

  • samodzielność, dyspozycyjność i umiejętność operatywnego działania również pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość Linuxa na poziomie umożliwiającym administrację serwerami www
  • podstawowa znajomość SQL, umiejętność tworzenia skryptów administracyjnych PowerShell, podstawy programowania
  • znajomość Cpanel, Plesk

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • codzienny kontakt z ludźmi i technologią,
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i programu podnoszenia kwalifikacji (bezpłatne szkolenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premiowanie - zależne od Twoich umiejętności i zaangażowania.

BENEFITY
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • 1500 zł kwartalnie na Twoje szkolenie

  • Required languages

    english B2

    Lack

  • Administrator IT

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.