Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Administrator IT

8000 - 10000 PLN brutto (CoE)

Gdańsk

Junior

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimum experience in IT: 2

Job description

OPIS PRACY

Geneza i cel stanowiska:

Utrzymanie istniejącej i rozwój infrastruktury serwerowej, sieciowej oraz aplikacyjnej. Utrzymanie poziomu bezpieczeństwa IT.

Opis środowiska pracy / kultury organizacji:

Praca w pełnym wymiarze godzin w siedzibie w Gdańsku. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00. W razie potrzeby w innym czasie poza godzinami pracy innych działów. Istnieje możliwość wykonywania pracy zdalnej w wymiarze kilku dni w miesiącu. Do dyspozycji służbowy laptop oraz telefon.

Niewykluczone dyżury.

Zakres odpowiedzialności i najważniejsze zadania na stanowisku:

  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie serwerów fizycznych i wirtualnych.
  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie urządzeń sieciowych.
  • Wdrażanie i zarządzanie systemami kopii bezpieczeństwa.
  • Stosowanie polityki bezpieczeństwa zasobów informatycznych.
  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie.
  • Wsparcie użytkowników – II linia wsparcia.

Wymagania biznesowe stanowiska:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu informatycznym,

Umiejętności twarde:

  • Biegła znajomość systemów Linux,
  • Znajomość systemów Windows Serwer,
  • Biegła znajomość Bash,
  • Znajomość powershell, php, python (co najmniej jeden z wymienionych)
  • Praktyczna znajomość konfiguracji i zarządzania AD,
  • Umiejętność konfiguracji firewall (przynajmniej jeden: FortiGate, PfSense, iptables),
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (przełączniki, routery, AP),
  • Praktyczna znajomość zagadnień wirtualizacji i konteneryzacji: KVM, (Proxmox), Hyper-V,
  • Praktyczna znajomość języka Sql oraz konfiguracji i administracji baz danych: postgresql, mssql,
  • Znajomość protokołów sieci IPv4, DNS, routing oraz VPN, ZeroTrust
  • Znajomość LVM, NFS, CIFS, EXT4,
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT (podatności, aktualizacje, kopie, blokowanie dostępu, szyfrowanie)
  • Znajomość Microsoft Office 365

Umiejętności miękkie:

  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność komunikacji z klientem wewnętrznym nie posiadającym wiedzy z zakresu IT,
  • Samoorganizacja pracy,
  • Zarządzanie własnym czasem pracy,
  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych i pod presją czasu.

  • Required languages

    Lack

  • Administrator IT

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.