Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Starszy Inżynier Oprogramowania JAVA

Undisclosed salary

Poznań, Part time remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimum experience in IT: 5

Job description

Opis stanowiska:
Jako Starszy Inżynier Oprogramowania Java z pasją i zaangażowaniem będziesz tworzyć aplikacje w branży finansowej oraz pracować w międzynarodowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania. Będziesz mieć możliwość rozwijania się w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Profil idealnego kandydata:
• ponad 5-letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie Java / JEE;
• umiejętność programowania w technologii Java z wykorzystaniem Spring i Hibernate;
• dobra, praktyczna znajomość technologii webowych (np. JavaScript [Angular, jQuery], JSP, JSF, Struts, XML, Web Services, Servlets);
• praktyczna znajomość produktów bazodanowych (np. Oracle/SQL Server);
• ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
• płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
• szkolenia zawodowe i językowe;
• benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
• abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
• możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
• elastyczny czas pracy;
• wsparcie w relokacji;
• wyjazdy integracyjne;
• bezpłatne miejsca parkingowe;
• umowę o pracę na czas nieokreślony.

  • Required languages

    english B2

    Lack

  • Job Specification

    • Flexible working hours

    Work methodology

    • agile

    Benefits

    • personal sport package

    • relocation package

    • personal medical care

    • insurance

    • tution

    • integration events

    • car park

    • bike park

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.