Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Specjalista ds. systemów IT

Undisclosed salary

Poznań

Full-time

Minimum experience in IT: 2

Job description

Poszukujemy Specjalisty ds. Systemów IT do zespołu Architektury i Digitalizacji.

Zadania:
• Projektowanie integracji systemów IT, we współpracy z innymi działami IT VGP oraz dostawcami systemów
• Konsultowanie architektury aplikacji i stosu technologicznego we wdrażanych projektach IT (np. Biznesem, Architektami Biznesowymi, Sponsorami Projektów, Dostawcami), w szczególności na etapie ich analizy, projektowania i dokumentacji powykonawczej
• Prowadzenie dokumentacji architektury IT (w modelu as-is oraz to-be)

Oczekiwania:
• Doświadczenie w projektowaniu integracji systemów IT
• Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub pokrewne),
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku analityka systemów IT lub product ownera
• Mile widziana znajomość zagadnień związanych z bazami danych i hurtowniami danych
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy w zespole.
• Kreatywność, otwartość na szukanie nowych rozwiązań, w tym niekonwencjonalnych
• Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania priorytetami zadań

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, a docelowo na czas nieokreślony
• Możliwość pracy zdalnej
• Atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej
• Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników
• Kartę Multisport
• Pracę z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

  • Required languages

    english B2

    Lack

  • Benefits

    • remote work

    • personal sport package

    • personal medical care

    • tution

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.