Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Software Engineer (Java/Kotlin)

13000 - 17500 PLN brutto (CoE)

Gdańsk, Warszawa, Łódź, Wrocław, Lublin, Part time remote

Junior

Full-time

Wymagania

  • Junior

Minimum experience in IT: 2

Job description

Opis stanowiska

Zespoły developerskie w Allegro to ponad 900 specjalistów IT różnych specjalizacji, rozwijających nasz serwis. Unikatowa skala i złożoność problemów, które rozwiązujemy na co dzień, dają nam możliwość rozwoju przy bardzo różnorodnych projektach. W Allegro tworzymy aplikacje mobilne, budujemy narzędzia umożliwiające wystawienie, prezentację oraz wyszukiwanie ofert, rozwijamy elementy związane z procesem zakupowym, płatnościami, billingiem i prowizjami czy nadawaniem i śledzeniem przesyłek. Projektujemy narzędzia do zarządzania treściami i reklamami, a na potrzeby analityki tworzymy i utrzymujemy struktury danych, które stanowią wsparcie informacyjne dla zespołów biznesowych.

Szukamy osób, które:

-Programują w Javie i/lub Kotlinie i/lub Scali i/lub Groovym (i chętnie opanują te języki, których jeszcze nie znają)
-Oczekują pracy, która ma głębszy sens i chcą cieszyć się z jej rezultatów
-Chcą być dumni z kodu, który tworzą. Chętnie przyjmują uwagi i dzielą się wiedzą w trakcie code reviews
-Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników
-Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę

Ze swojej strony oferujemy:

-Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
-Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
-Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
-Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas
-Hackathony, turystykę zespołową, budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp
-Dużą autonomię w organizacji pracy zespołu, zachęcamy do ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

-Korzystamy z najnowszych wersji Java (od 11 w górę), Kotlin, Groovy, Scala, Python, Spring, Reactive Programming, Spark, Hadoop, Mesos, PostgreSQL, MongoDB, --Elasticsearch, TensorFlow, GCP
-Mikroserwisy na serio (1500+), skala na serio (60k+ rps na biznesowej szynie danych), Big Data (kilka petabajtów danych), Machine Learning wykorzystywany produkcyjnie
-Code Review, Continuous Integration, Scrum/Kanban (zależnie od zespołu), Domain Driven Design, Test Driven Development, Pair Programming
-Zespół IT liczy ponad 900 osób, które dotychczas dzieliły się wiedzą na wielu konferencjach, takich jak Devoxx, GeeCon, JavaZone, KotlinConf, Confitura, Agile By Example, MesosCon, Atmosphere oraz współtworzą bloga https://allegro.tech
-Nasi pracownicy regularnie wyjeżdżają na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), każdy zespół ma budżet na szkolenia i książki. W czasie pandemii organizujemy szkolenia z trenerami zewnętrznymi, bierzemy udział w konferencjach live, korzystamy z kursów online premium. Jeśli chcesz się rozwijać, to zawsze Ci pomożemy
-Laptop z i7, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 16’’ lub 13’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), do tego dwa zewnętrzne monitory, wszystkie gadżety których potrzebujesz
-Wewnętrzny ekosystem oparty na self-service'ach i szeroko stosowanych narzędziach takich jak Marathon, Docker, Consul, Bitbucket czy Bamboo. Dzięki temu już w pierwszych dniach pracy będziesz mógł tworzyć oprogramowanie w języku, architekturze oraz skali która będzie ograniczona tylko Twoim pomysłem i wyobraźnią
-Aktywnie uczestniczymy w życiu największych grup użytkowników związanych z technologiami w jakich pracujemy (Java, Python, Devops) w Polsce, organizując szkolenia/warsztaty i prezentacje w Poznaniu, Warszawie, Toruniu i Krakowie
-10 tysięcy serwerów w dwóch DC
-ponad 60 projektów open source, kilka tysięcy gwiazdek na github

  • Required languages

    Lack

  • Working tools

    • mobile computer

    Benefits

    • lunch

    • personal sport package

    • personal medical care

    • insurance

    • integration events

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.