Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

R&D Manager

Undisclosed salary

Warszawa, Łódź, Wrocław, Part time remote

Expert / Leader

Full-time

Minimum experience in IT: 5

Job description

Zakres obowiązków:

Utworzenie i zorganizowanie pracy zespołu R&D
Udział w tworzeniu i realizacji strategii firmy dla osiągnięcia przewagi konkurencyjnej w zakresie innowacyjności i wprowadzaniu na rynek nowych produktów i usług
Bliska współpraca z biznesem w celu zrozumienie potrzeb i obszarów do rozwoju.
Odpowiedzialność za rozwój i poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań odpowiadających na bieżące potrzeby biznesowe
Testowanie i wdrażanie nowych pomysłów/rozwiązań w porozumieniu z biznesem
Koordynowanie i realizowanie procesów związanych z kreowaniem biznesu
Przekładanie nowych możliwości IT na perspektywy biznesu przy uwzględnieniu: wysokiej jakości, redukcji kosztów, zwiększaniu wydajności i niezawodności, celem optymalizacji produktów i procesów
Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg wdrożenia projektów R&D od fazy koncepcji do zakończenia (w tym planowanie i realizacja założeń budżetowych)

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe
Szeroka wiedza o produktach oraz technologiach związanych z branżą e-commerce
Kreatywność, innowacyjność, ciekawość świata, odwaga wychodzenia poza schemat, umiejętność kwestionowania status quo
Doświadczenie w realizacji innowacyjnych projektów oraz znajomość środowiska start-upowego
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Mobilność i otwartość na ewentualne podróże służbowe
Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole
Orientacja na realizację celu, rzetelność i terminowość w realizacji zadań
Wysokie umiejętności analityczne

  • Required languages

    english B2

    Lack

  • Job Specification

    • Business travels

    R&D Manager

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.