Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Java Developer

Do 22000 PLN brutto (CoE)

Poznań, Part time remote

Full-time

Wymagania

  • Senior

  • Regular

Minimum experience in IT: 5

Job description

Dla naszego Klienta, firmy z kapitałem zagranicznym, poszukujemy osób na stanowisko Java Developer

Zakres obowiązków:

• budowa i rozwój systemów, przy czym masz bezpośredni wpływ na rozwiązania technologiczne i architekturę;

• tworzenie rozwiązań dla klientów w oparciu o wzorce projektowe i architektoniczne (DevOps, DDD, BDD, TDD);

• praca w projektach ze stackiem technologicznym: Java (Spring / JEE), Quarkus, Micronaut, Apache Kafka, Docker, Kubernetes, AWS / Azure, NoSQL, Keycloak, jBPM / Kogito czy MuleSoft.

Wymagania:

• doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o Java (JEE, Spring) i dobrej znajomości stosu technologicznego: Java 8+, Maven, Unix, Linux, Github, Bitbucket;

• doświadczenie w projektowaniu interfejsów REST API i wdrażaniu usług RESTful oraz w projektowaniu baz danych z wykorzystaniem SQL, Oracle/SQL Server, Redis itp.;

• umiejętności automatyzacji wdrażania i testowania z wykorzystaniem: Jenkins, narzędzi CI, Kubernetes;

• płynnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

• bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych oraz finansowanie szkoleń zewnętrznych;

• kursy językowe;

• wsparcie techniczno-organizacyjne w przygotowaniach do certyfikacji technicznych

• możliwość dzielenia się wiedzą w międzynarodowych społecznościach związanych z architekturą systemów, rozwiązaniami chmurowymi, podejściem zwinnym, zarządzaniem projektami i konkretnymi technologiami;

• elastyczne godziny pracy i wszelkie niezbędne rozwiązania umożliwiające pracę zdalną

  • Required languages

    english B2

    Lack

  • Job Specification

    • The office is open

      n/a

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.