Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Analityk/ Analityczka RPA

Undisclosed salary

100% Remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimum experience in IT: 0

Job description

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji do projektów RPA (Process Design Document, mapy procesów, architektura robota)
  • Koordynacja komunikacji pomiędzy wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekt
  • Koordynowanie rewizji procesów zakończone identyfikacją najlepszych kandydatów do automatyzacji
  • Analizowanie procesów pod kątem optymalizacji Lean
  • Prezentowanie wyników analiz oraz rekomendacji na Komitetach Sterujących RPA (wsparcie w ocenie i priorytetyzacji projektów RPA)
  • Wspieranie Biznesu w przygotowaniu przypadków testowych dla wdrażanych botów
  • Bliska współpraca z deweloperami i przekazywanie im wymagań
  • Wsparcie Biznesu w tworzeniu business case dla realizowanych projektów (input kosztowy)
  • Zarządzenie zmianą w projektach trwających i utrzymywanych robotów
  • Ewangelizacja organizacji w zakresie RPA

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność analizy procesów biznesowych, przygotowania dokumentów PDD, map procesów zarówno AS IS, jak i TO BE
  • Umiejętność koordynacji projektów i bardzo dobrej organizacji pracy (certyfikaty w tym zakresie mogą być dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w budowie i produkcyjnym wdrażaniu rozwiązań z wykorzystaniem rozwiązań klasy RPA (np. UiPath, Blue Prism)
  • Umiejętność rysowania procesów w narzędziach typu Adonis, Bizagi
  • Świetne rozumienie nowych technologii
  • Perfekcyjne umiejętności komunikacyjne
  • Asertywność w rozmowach z Biznesem i IT
  • Rzetelność i przykładanie uwagi do szczegółów
  • Zdolności przywódcze poparte doświadczeniem
  • Projektowanie architektury technicznej docelowego rozwiązania (mile widziane).

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko w Biurze Doskonalenia Procesów Biznesowych (obecnie ok. 17 osób i ciągle się rozwija)
  • Udział we współtworzeniu Center of Excellence RPA dla Polski jak i pozostałych rynków Europejskich
  • Możliwość pracy hybrydowej (Warszawa lub Kraków + hybryda)
  • Atrakcyjną premię kwartalną uzależnioną od realizacji celów
  • Benefity dopasowane do preferencji pracownika (system kafeteryjny, Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Platformę do nauki języków obcych
  • Platformę szkoleniową w oparciu o nanolearning
  • Możliwość poznania każdego działu w złożonej, międzynarodowej organizacji (brak nudy i monotonii!)
  • Partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością.

  • Required languages

    english B2

    Lack

  • Job Specification

    • Remote job

    • The office is open

      możesz zacząć pracę między 8:00 a 9:00 i od momentu startu 8h. Stawiamy na zadaniowy czas pracy.

    Working tools

    • mobile computer

    • Windows

    • smartphone

    • additional monitor

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.