Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

PHP Backend Developer

Do 18000 PLN netto + vat (B2B)

Poznań, Częściowo zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 3

Opis pracy

Dla naszego klienta, twórcy wysoko ocenianego i prężnie rozwijanego narzędzia, które wspiera sklepy internetowe oraz marki i producentów w codziennej analizie danych,

poszukujemy osoby na stanowisko PHP Developera. Zespół firmy tworzą pasjonaci programowania, osoby z szerokim doświadczeniem, nastawieni na wzajemne dzielenie się wiedzą.

Zakres zadań:

- rozwój produktu Brandly360 (kompleksowe narzędzie do monitoringu promocji marki w kanałach e-commerce)

- projektowanie i realizacja nowych funkcjonalności

- praca przy świeżych projektach przy użyciu najnowszych technologii

Oczekiwania:

- minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP (Symfony3-6, Vue)

- chęć rozwoju i rozwiązywania trudnych, nieszablonowych problemów programistycznych

- praktyczna znajomość OOP i wzorców projektowych

- bycie na bieżąco z nowinkami technologicznymi

Oferujemy:

- NO LEGACY CODE

- wsparcie merytoryczne

- dowolny rodzaj umowy

- pracę zespołowa

- dobra, rodzinna atmosfera, benefity rodzinne

  • Wymagane języki

    angielski B1

    Brak

  • Metodyka pracy

    • system wersjonowania

    • automatyczny build aplikacji

    • zespół testerów

    • agile

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.