Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

New Business Manager (Outsourcing IT)

Undisclosed salary

Gdańsk, Wrocław, Poznań, Part time remote

Full-time

Minimum experience in IT: 5

Job description

Zakres obowiązków:
*aktywna sprzedaż i promowanie portfela usług outsourcing IT w oparciu o zasoby własne klienta i partnerów technologicznych;
*kreowanie i identyfikacja potrzeb klienta w zakresie innowacyjnych usług outsourcing IT;
*wycena usług outsourcing IT w różnych modelach biznesowych;
*realizacja założonych celów i projektów sprzedażowych;
*budowanie silnych i długotrwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi;
*współpraca z zespołem merytorycznym i zespołem marketingu w zakresie tworzenia i promowania nowych usług outsourcing IT;
*odpowiedzialność za rozwój oferty produktowej we współpracy z zespołami merytorycznymi firmy;
*analiza trendów i rozwiązań rynkowych;
*prowadzenie negocjacji handlowych, prezentacji dla klientów.

Oczekiwania wobec kandydata:
*min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży outsourcingu IT;
*umiejętność pozyskiwania klientów dla usługi Outsourcing IT w różnych kanałach;
*umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych z Klientami opartych na zaufaniu i kompetencjach;
*umiejętności negocjacyjne;
*wysoka komunikatywność, proaktywna postawa;
*umiejętność tworzenia precyzyjnych i profesjonalnych dokumentów ofert i umów oraz prezentacji handlowych;
*umiejętność tworzenia przekazu marketingowego (we współpracy z dedykowanym działem)
*podstawowa wiedza w zakresie oferowanych technologii IT objętych portfelem usług Outsourcing IT
*duża samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów, bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Dlaczego warto:
*stabilna praca i odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w uznanej na rynku firmie;
*duży wpływ na powierzony obszar biznesowy;
*możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów i wizji na sprzedaż outsourcingu IT
*realny rozwój kompetencji poprzez szkolenia oraz codzienną współpracę z merytorycznymi zespołami;
*rozwój w najbardziej perspektywicznej branży w Polsce;
*atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + docelowo premia za wyniki) w oparciu o preferowaną formę umowy;
*profesjonalne wdrożenie na stanowisko pracy i pakiet szkoleń, wsparcie przełożonego;
*możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
*ciekawy pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie i inne).

  • Required languages

    Lack

  • Job Specification

    • Flexible working hours

    • Business travels

    • The office is open

      9-17

    Working tools

    • mobile computer

    • Windows

    • smartphone

    Benefits

    • personal sport package

    • personal medical care

    • family medical care

    • insurance

    • tution

    • integration events

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.