Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Kierownik działu systemów WMS

Undisclosed salary

Kwidzyn, Wrocław, Częstochowa, 100% Remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimum experience in IT: 3

Job description

Altab- Jesteśmy entuzjastami rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie biznesem. Dlatego od lat wdrażamy system SAP Business One.

Zapewniamy doradztwo przy wyborze systemu, dostarczamy kompletne oprogramowania oraz środowisko serwerowe i sprzętowe.

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika działu systemów WMS.

Zakres obowiązków:

- Udział w projektach wdrożeniowych SAP Business One/ WMS

- Analiza potrzeb i dostosowanie systemu do wymagań klienta

- Przeprowadzenie prezentacji i szkoleń dla klienta

- Uczestnictwo w procesie wdrożenia u klienta

- Opieka i wsparcie powdrożeniowe

- Przygotowanie dokumentacji technicznej (opracowań, analiz, raportów)

- Budowanie własnego zespołu

Nasze wymagania:

- Praktyczna znajomość WMS

- Praktyczna znajomość języka SQL oraz MS SQL Server

- Wiedza i znajomość procesów biznesowych

- Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów

- Łatwość budowania relacji i nawiązywania kontaktów

- Umiejętność komunikacji z osobami technicznymi

Oferujemy:

- Dowolny rodzaj umowy (UoP lub B2B)

- Pracę zdalną (przyjazd 1x w miesiącu mile widziany)

- Pracę u największego partnera SAP w zakresie SAP Business One

- Uczestnictwo w szkoleniach i certyfikacjach (SAP i Microsoft)

- Dofinansowanie do studiów i szkoleń

- Możliwość rozwoju zawodowego (w tym awans:)

- Nowoczesne narzędzia pracy

- Wyjazdy integracyjne

- Dofinansowanie do karty MultiSport

Altab to przede wszystkim ludzie! Z pasją, zaangażowani w to co robią, lubiący wyzwania, z dużym poczuciem humoru.

Przyjemna atmosfera miło Cię zaskoczy! Karta Multisport, szkolenia wyjazdy integracyjne i pyszna kawa w pakiecie! Jak będziesz się upierał mogą być owocowe czwartki, ale wolimy piwne piątki :)

Poszukujemy ludzi, których doświadczenie i umiejętności stanowią dopełnienie możliwości twórczych naszych zespołów. Ludzi, którzy rozumieją dynamikę grupy, ale zachowują dystans i pokorę. Cenimy kreatywność, komunikatywność otwartość na zmiany. Po wdrożeniu gwarantujemy ciągłe wsparcie i rozwój naszych rozwiązań. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wiemy jak pomóc naszym klientom działać efektywnie i skutecznie.

  • Required languages

    Lack

  • Job Specification

    • Remote job

    • Flexible working hours

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.