Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Frontend developer React, Reactnative

21000 - 27000 PLN brutto (CoE)

100% Remote

Full-time

Wymagania

  • Senior

  • Regular

Minimum experience in IT: 4

Job description

Nasze oczekiwania
Doświadczenie: masz ponad 4 lata doświadczenia jako programista w React (i mile widziane w next.js).
Umiejętności: pisania nowoczesnych CSSów: Sass, BEM, styled-components + oko do szczegółów ;)
Samodzielność
Wiedza: znasz bardzo dobrze React.js, Typescript, HTML, CSS.
Analityczne myślenie: Zadajesz odpowiednie pytania, żeby pozyskać niezbędne informacje oraz potrafisz wyciągać wnioski.
Umiejętności: bardzo dobrze organizujesz swoją pracę. Lubisz pracę zespołową. Samodzielnie rozwiązujesz problemy i kreatywnie szukasz nowych rozwiązań. Potrafisz przekonać innych do swoich pomysłów. Chętnie dzielisz się wiedzą i wspierasz mniej doświadczonych członków zespołu.
Mile widziane: Docenimy również znajomość Figma, Microsoft Azure.

Twój zakres obowiązków
Tworzeniem wysokiej jakości kodu.
Rozwojem oraz utrzymaniem strony front-endowej projektów
Rozwiązywaniem problemów programistycznych oraz optymalizacją kodu
Tworzeniem dokumentacji projektowej

Dlaczego warto do nas dołączyć:
Ludzie i atmosfera: Wspólnie z UX/UI designerami, backend, frontend developerami oraz testerami tworzymy zespół, w którym świetnie się dogadujemy i tworzymy jak najlepsze doświadczenia dla naszych użytkowników
Nowoczesne technologie: Korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać
Praca zdalna: Możemy rozmawiać o pracy na miejscu w biurze, trybie zdalnym lub mieszanym – jednak formuła pracy zdalnej jest u nas dominująca
Wygodne narzędzia: AzureDevops, Slack, Figma, Notion i pakiet Microsoft. Pomożemy Ci dobrać narzędzia do Twoich potrzeb
Budżet szkoleniowy: Podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach
Zatrudnienie: Wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B

Oferujemy
Realny wpływ na realizowane projekty
Istotną rolę w trwającej transformacji cyfrowej
Możliwość kreowania i rozwijania innowacyjnych usług cyfrowych dla rynku medycznego, fizjoterapeutycznego oraz cyfryzacji samorządu zawodowego
Świetną atmosferę oraz komfortowe środowisko pracy

  • Required languages

    Lack

  • Job Specification

    • Remote job

    • Flexible working hours

    Work methodology

    • versioning control system

    • code review

    • automatic application build

    • correct errors prior to new code

    • testers

    • QA Manager/Engineer

    • agile

    • coding conventions

    • knowledge base

    Working tools

    • mobile computer

    Benefits

    • remote work

    • personal sport package

    • personal medical care

    • tution

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.