Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Data Engineer

10000 - 13400 PLN brutto (CoE)
12000 - 16000 PLN netto + vat (B2B)

Cała Polska, Warszawa, Gdańsk, 100% Remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimum experience in IT: 2

Job description

TWOJE ZADANIA:

Jeśli chcesz budować dla Klientów agencji systemy przetwarzania danych pozwalające w efektywny sposób obrabiać duże ilości danych i dzięki temu optymalizować działania marketingowe dołącz do nas. Do twoich zadań będzie należeć rozbudowa i obsługa istniejącego systemu Data Warehouse opartego o narzędzia Google Cloud.

     W ramach codziennych zadań klienckich będziesz:

  • kontrolować systemy pobierania danych z zewnętrznych źródeł do wewnętrznych baz danych
  • budować zaawansowane zapytania SQL do baz odpowiadające na pytania biznesu
  • optymalizować skrypty przetwarzające dane w ramach środowiska Google Cloud
  • przygotowywać dashboardy w Google Data Studio do wizualizacji

Będziesz również pracować przy komercjalizacji naszego projektu badawczego współpracy ze środowiskiem uniwersyteckim opracowujemy nową, unikalną technologię, która zautomatyzuje procesy marketingowe w oparciu o wypracowane metody i algorytmy ML, zwiększać skuteczność sprzedaży online. Ten projekt otwiera drzwi analitykom do tworzenia pełnego obrazu Klienta i nieprzebranych pokładów danych, które można dzielić, łączyć, robić dedykowane analizy biznesowe, UX-owe itd.

    W ramach projektu będziesz:

  • analizować duże zbiory danych pochodzących z systemów marketingowych i dostosowywać je do struktury systemu;
  • monitorować i optymalizować działanie skryptów wchodzących w skład dużego systemu Customer Data Platform;

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w przetwarzaniu danych z użyciem języka Python (warunek konieczny), działasz skutecznie i samodzielnie oraz chętnie nam opowiesz na przykładach o odniesionych przez Ciebie sukcesach
  • Masz doświadczenie w planowaniu, tworzeniu i optymalizacji algorytmów przetwarzania danych (narzędzia Big Data, SQl, noSQL, Python)
  • Masz doświadczenie w integracji systemów po API (REST, SOAP)
  • Znasz systemy baz danych SQL i NoSQL (BigQuery, MongoDB) ich najważniejsze zalety i wady oraz wiesz, w jakich przypadkach warto je wykorzystywać
  • Pracowałeś w systemach chmurowych (Google Cloud lub Amazon Web Services); Szczególnie przyda się Big Query, DataFlow
  • Znasz struktury danych, wymiary i metryki wykorzystywane przy budowaniu raportowania działań marketingowych
  • Potrafisz czytelnie wizualizować dane
  • Znasz podstawy algorytmów machine learning
  • Jesteś samodzielny, masz inicjatywę, dobrze organizujesz pracę własną oraz koordynujesz prace projektowe, angażujesz się w powierzone zadania, bierzesz odpowiedzialność za rezultaty i nie boisz się rozwiązywać napotkanych problemów
  • Umiesz i lubisz pracować z ludźmi, jesteś nastawiony na współpracę z zespołem ekspertów
  • Ukończyłeś kierunki ścisłe jak: matematyka, informatyka, fizyka, statystyka, metody numeryczne, to będzie to Twój dodatkowy atutJeśli pracowałeś przy projektach badawczo-rozwojowych, to również będzie to Twój dodatkowy atut

OFERUJEMY:

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe
  • Dostęp do nowoczesnych technologii: własny ekosystem technologiczno-analityczny oparty o Google Cloud Platform = dostęp do szkoleń z tego zakresu, a także do szeregu narzędzi (naszych autorskich czy popularnych rynkowych)
  • Dużo samodzielności na stanowisku oraz jasne zadania, cele i zasady ewaluacji
  • Współpraca z doświadczonym i nagradzanym interdyscyplinarnym zespołem technologicznym, zafiksowanym na działaniach data-driven: Analytics + Traffic + Programiści
  • Stały dostęp do pasjonatów i ekspertów w digital marketingu z każdego obszaru oraz wymianę wiedzy: mamy regularne wewnętrzne spotkania ("Dzielimy się wiedzą") oraz platformę z nagranymi szkoleniami wewnętrznymi z różnych obszarów digital marketingu oraz kompetencji miękkich
  • Hybrydowo lub 100% zdalnie. WARSZAWA - Mokotów. Daleko od Mordoru. Dog-friendly office. GDAŃSK - obok Dworca Głównego Zieleniak.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 8-9.30
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - umowa B2B (12 000 - 16 000 netto) możliwa również umowa o pracę (10 000 brutto - 13 390 brutto),
  • benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit

Przebieg rekrutacji:

1) Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.

2) Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach

3) Zadanie.

4) Rozmowa wideo lub stacjonarna z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).

5) Możliwa dodatkowa rozmowa zapoznawcza z zespołem (opcjonalnie)

6) Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.

7) Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)

  • Required languages

    english B2

    polish C1

    Lack

  • Job Specification

    • Remote job

    • Flexible working hours

    • The office is open

      8-18

    Working tools

    • mobile computer

    • Windows

    • additional monitor

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.