Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Analityk biznesowo-systemowy (Workflow)

Undisclosed salary

Kraków, Part time remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimum experience in IT: 2

Job description

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje! Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.
Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych? :-) Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Twoje zadania:

udział w realizacji projektów wdrożeniowych, migracyjnych i rozwojowych systemu Workflow
analiza potrzeb, konfiguracja i personalizacja systemu pod kątem wymagań użytkowników
opieka i rozwój systemu Workflow
opracowanie mechanizmów integrujących system z już istniejącymi w organizacji systemami
opracowywanie raportów
rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemu i wsparcie dla użytkowników
koordynacja i nadzór prac podwykonawców
Nasze oczekiwania:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
solidne zdolności analityczne
znajomość dobrych praktyk projektowych i determinacja do dostarczania rozwiązań wysokiej jakości
doświadczenie we wdrażaniu systemów, udział w projektach wdrożeniowych
Mile widziane:

doświadczenie jako programista bądź analityk systemowy
dobra znajomość języka angielskiego
znajomość SQL
Oferujemy:

pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce
atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania
system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)
możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku
możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych
partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • Required languages

    english B2

    Lack

  • Job Specification

    • Open space

    • Flexible working hours

    • The office is open

      możesz zacząć pracę między 7:00 a 9:00

    Work methodology

    • agile

    Working tools

    • mobile computer

    • smartphone

    • additional monitor

    • flexibility in selecting tools

    Benefits

    • remote work

    • chillout room

    • personal sport package

    • family sport package

    • personal medical care

    • family medical care

    • insurance

    • tution

    • car park

    • bike park

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.